PROTOKOŁY Z POSIEDZEŃ ZARZĄDU DZIELNICY VIII DĘBNIKI DOSTĘPNE SĄ TUTAJ

 

  1. ARKADIUSZ PUSZKARZ
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Przewodniczący Rady i Zarządu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

503 022 196

Zobacz wpisy

Każdy wtorek
17:00 - 18:00

Okręg 11

ULICE:

GROTA-ROWECKIEGO 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25A, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 37a, 37b, 37c, 37d, 41, 43
KAMIENIARSKA 4, 31, 31a, 36, 37, 37a, 37b, 37c, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48
KOBIERZYŃSKA 63, 65, 67, 73, 75
ŁOJASIEWICZA 4, 6, 11
NORYMBERSKA 1, 5, 8, 8a, 8b, 8c, 8d, 8e, 10, 10a, 10b, 10c, 11
PYCHOWICKA 12, 14, 16, 18, 18c, 18d, 18e, 18f, 18g, 18h, 20
ROSTWOROWSKIEGO 4, 6, 7, 9

 

  1. KRZYSZTOF GACEK
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Zastępca Przewodniczącego Rady i Zarządu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.krzysztofgacek.pl

Zobacz wpisy

Każdy wtorek
16:30 - 17:30

Okręg 5

ULICE:

BARSKA 57, 59, 60, 61, 61A, 63, 65, 67, 69
KOMANDOSÓW 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 19a, 21, 23, 25, 27, 29
KONOPNICKIEJ 17, 19, 21, 33
LUDWINOWSKA 3, 6, 7, 9, 11
NA USTRONIU 1, 3, 17
SWOBODA 2, 3, 3a, 4, 5
TURECKA 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21
WIERZBOWA 4, 6
ZATORSKA 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23

 

  1. PAWEŁ BYSTROWSKI
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Członek Zarządu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

loveestate.blox.pl

Każdy pierwszy wtorek miesiąca
17:00 - 18:00

Okręg 2

ULICE:

BAŁUCKIEGO 7, 7a, 7b, 7c, 7d, 7e, 7f, 7g, 7h, 7i, 9, 9a, 11, 13, 15, 15a, 15b, 16, 17, 18, 18b, 19, 20, 20a, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31a, 33, 35
BIAŁA DROGA 3, 3a, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11a, 12, 13, 14, 15, 16
CZARODZIEJSKA 5, 6, 7, 8, 8a, 8b, 9, 10, 10a, 11, 11a, 11b, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20
CZECHOSŁOWACKA 1, 2, 2a, 3, 3a, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10a, 11, 12, 13, 14
DĘBNICKA 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15
DĘBOWA 4, 6, 12, 14, 18a
JAWOROWA 3, 4, 4b, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33a, 35, 37
MONTE CASSINO 17, 31
NOWACZYŃSKIEGO 1, 2, 4, 6
OBROŃCÓW POCZTY GDAŃSKIEJ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14
PRASKA 1, 2, 3, 4, 4a, 5, 6, 7, 7a, 8, 8a, 9, 9a, 9b, 10, 11, 12, 12a, 13, 14, 15, 16, 16a, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24
PUŁASKIEGO 21, 22
ROLNA 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12a, 13, 14, 15, 17
SKWEROWA 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 10a, 10b, 12, 14, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52
SZWEDZKA 3, 4, 4a, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14a, 15, 15a, 16, 17, 18, 19, 19a, 20, 21, 23, 25, 28, 28a, 30, 32
TYNIECKA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 10a, 10b, 11, 12, 13, 13a, 14, 16,18, 24, 29, 30, 32, 33, 33a, 34, 35, 39
ZAGONÓW 1, 3, 5, 7, 10, 13, 15, 17
ZAGRODY 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8a, 8b, 9, 9a, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20a, 21, 22, 23, 24, 25, 25a, 27, 29, 31

 

  1. SŁAWOMIR SIEKACZ
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Członek Zarządu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

784 896 815

Zobacz wpisy

Każdy trzeci wtorek miesiąca od16:00 do 17:00w siedzibie Rady Dzielnicy VIII przy ul. Praskiej 52.

Drugi wtorek miesiąca od 18.00 do 19.00 w Osiedlowym Domu Kultury Skotniki przy ul. Batalionów Chłopskich 6.

Okręg 17

ULICE:

BATALIONÓW CHŁOPSKICH 2a, 8, 12, 14, 14a, 16, 18, 18a, 20, 22, 24, 26, 28, 28a, 30, 30a, 32, 32a, 32b, 32c, 34, 34a, 34b, 34c, 34d, 34e, 34f, 36, 36a, 38
BRATERSTWA BRONI 2, 3, 4, 5, 5a, 6, 7, 7a, 8, , 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 18a, 19, 20, 20a, 20b, 21, 23, 23a, 24, 25, 27a, 27b, 29, 30, 30a, 31, 34, 36, 36a
CZERWONE MAKI 65, 69, 71, 73, 77, 80, 80a, 82, 84, 88, 98, 107
CZWARTAKÓW 2, 3, 4, 5, 6, 6a, 8, 9, 10, 10a, 11, 12, 13, 15, 15a, 17, 17a
DOMOWA 1, 3, 5, 7, 9, 11
DWORSKI OGRÓD 3, 6, 7, 8, 12
KRAJOBRAZOWA 3, 5, 7
KRESOWA 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16
KRÓLÓWKA 1b, 1c, 3, 5, 7, 8, 8a, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 22c
LUBOSTROŃ 22a, 22b, 22c, 22d, 22e, 22f, 22g
MAJORA SŁABEGO 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 18
MOCHNANIEC 1, 2, 2a, 3, 3a, 4, 5, 5a, 6, 7, 8, 9, 9a, 9b, 9c, 9d, 9e, 9f, 9g, 9i, 9j, 9k, 9l, 9m, 10, 11, 12, 14, 16, 16a, 20, 21c, 22, 23, 24, 26, 28, 30
OBROŃCÓW HELU 1a, 1b, 3, 3a, 5, 7, 9, 11, 13, 14a, 15, 15a, 17, 19, 19a, 20a, 20b, 21, 21a, 21b, 22, 23, 24, 25, 27, 27a, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35a, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
PODOLE 4, 5, 10, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 49, 49a, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 91
PORUCZNIKA EMIRA 4, 5, 5a, 5b, 6, 12, 21, 24a, 24b, 24c, 26, 27, 28, 28a, 33, 37
PROFESORA BOBRZYŃSKIEGO 37, 39, 39a, 39b, 41, 41a, 41b, 43, 43a, 43b, 45, 45a, 45b
SKOTNICKA 14a, 24, 27c, 29, 30, 31, 32, 33, 37, 39, 43a, 45, 45a, 47, 49, 51, 51b, 51c, 52, 53, 53a, 53b, 54c, 55, 56, 57, 57a, 57b, 57c, 58, 58a, 58b, 59, 60, 60a, 61, 61a, 62, 63, 64, 66, 68, 68a, 68b, 68d, 70, 70a, 70b, 72, 74, 74a, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86a
SZWAI 5
UNRUGA 1a, 1b, 3, 3a, 4, 4b, 9, 11, 13, 15, 15a, 15b, 25, 26, 26a, 26b, 26c, 26d, 26e, 26f, 26g, 26h, 26i, 27b, 29, 29a, 31, 31a, 35, 36, 36a, 36b, 36c, 36d, 36e, 36f, 36g, 36h, 36i, 37, 38, 38a, 41, 43, 47, 47a, 49, 49a, 53, 55, 57a, 57b, 57e, 58c, 60, 62, 62a, 63, 63a, 65, 65a, 65b, 65c, 67b, 67e, 68, 72, 74, 78, 80, 82, 86b, 88a, 92, 94
WINNICKA 2, 2a, 3, 4, 5, 6, 7, 7a, 8, 9, 10, 11, 11a, 13, 14, 14a, 15, 15b, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24a, 25, 26, 27, 27a, 28, 28a, 28c, 30, 32, 33, 35, 35a, 36, 36a, 37, 37a, 38, 39, 40, 41, 41a, 43, 43a, 45, 45a, 47, 49, 49a, 51, 52, 57, 59, 61
ZAMGLONA 4, 5, 12, 14

 

  1. URSZULA TWARDZIK
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Członek Zarządu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

607-445-488

Zobacz wpisy

Każdy czwarty wtorek miesiąca od17:00 do 18:00w siedzibie Rady Dzielnicy VIII przy ul. Praskiej 52.

Drugi wtorek miesiąca od 19.00 do 20.00 w Centrum Kultury „Ruczaj” przy ul. Rostworowskiego 13.


Okręg 10

ULICE:

DERENIOWA 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 17, 19
KOBIERZYŃSKA 106, 110, 112, 112a, 114, 115, 117a, 117b, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125a, 126, 127, 128, 129, 129a, 130, 131, 132, 133, 133a, 134, 135, 137, 139, 139a, 139b, 143, 145, 147, 149, 151
ŁANY 3, 3a, 4, 5, 6, 7, 8, 8a, 9, 9a, 10, 10a, 11, 13, 14a, 15, 16, 17, 18, 18a, 19, 20, 21, 22, 26, 29, 33
LIŚCIASTA 3, 5, 5a, 6, 7, 9
MAGNOLII 3, 4a, 4c, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
OBOZOWA 101, 103
PASTELOWA 2a, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11a, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19a, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46a, 48, 50, 58
PODHALAŃSKA 11, 11a, 11b, 11d, 13, 15, 17, 19
PROFESORA WIŚNIEWSKIEGO 1, 2, 3, 3a, 4, 5, 7, 9
PRZEMIARKI 1, 1a, 3, 3a, 4, 5, 6, 6a, 7, 7a, 8, 9, 10, 10a, 11, 12, 12a, 12b, 12c, 14, 18, 20, 20b, 20c, 20e, 20f, 21, 23, 23a
PRZYZBY 1, 3, 5, 7, 9, 11
PSZCZELNA 15, 17, 19, 21, 27, 29, 35, 36, 37, 3940, 40a, 40b, 41, 42, 43, 43a, 44, 45, 45a, 47, 48, 49, 50
RACIBORSKA 2, 3, 3a, 3b, 3c, 3d, 3e, 3f, 4, 5, 7, 7-11, 8, 9, 10, 10b,11, 12, 13, 14, 15a, 15b, 15c, 15d, 15e, 16, 17, 18, 20
SĄSIEDZKA 12, 13, 14, 14a, 16, 17, 17a, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 25a, 26, 27, 27a, 27b, 28, 28a, 28b, 28c, 28d, 28e, 28f, 29, 29a, 29b, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 40a, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49
STUDZIANKI 1, 1a, 1b, 2, 3, 4, 5, 6a, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 22
ZACHODNIA 5, 7, 9
ZALESIE 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17a, 18, 19, 20, 21, 21a, 21b, 21c, 21d, 22, 23, 23a, 23b, 25, 26, 27a, 27b, 27c, 28, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 42a, 43, 43a, 43b, 45, 47, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 57a, 58, 59, 59a, 61, 61a

 

 

 

 

 

Początek strony