1. ŁUKASZ BALON
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Członek Zarządu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drugi poniedziałek miesiąca od 18:00 do 19:00 w siedzibie Rady Dzielnicy VIII

Okręg 5

ULICE:

BOBROWA  2, 3, 4, 6, 8, 9, 9A, 9B, 10, 10A, 10B, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 29, 30, 30A, 32, 32A, 34, 34A, 36, 36A
BODZOWSKA  2, 2A, 9, 11, 11A, 13, 13A, 19, 21, 21A
BOJANÓWKA  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 16, 18, 20, 21, 21A, 22, 23, 23A, 26, 27B, 32
BRZASK  3, 4, 4A, 5, 7, 9, 11, 15, 15A, 21, 25, 29, 33, 35, 35A, 39, 39A, 39C, 41, 43, 45, 47, 49
DĄBROWA  2A, 2B, 3, 4, 5, 6, 6A, 6D, 6E, 6F, 6G, 7, 7A, 8, 8A, 8B, 9, 10B, 10C, 10D, 11, 12, 12A, 12B, 12C, 13, 14, 14A, 14B, 15, 15A, 15B, 15C, 15D, 15E, 16, 17, 18, 18D, 19, 19A, 20, 20A, 22, 22B, 22C, 22D, 22E, 22F, 22G, 22H, 22I, 22J, 22K, 22L, 22Ł, 22M, 22N, 23A, 23B, 24, 24A, 24B, 24C, 25, 25A, 25B, 26, 26A, 27, 27A, 27B, 29, 29A, 29B, 30, 30B, 31, 31A, 33, 33A, 34, 35, 36, 36A, 36B, 38, 41, 43, 45, 53, 57, 59, 191C, 191E
FALISTA  2, 3, 3A, 3D, 3E, 3J, 4, 5, 5A, 6, 7, 7A, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 17B, 17C, 18, 19, 19A, 20, 20A, 20B, 21, 24, 24A, 24B, 24C, 24D, 24E, 24G, 24H, 25, 26, 28, 28A, 30, 32, 34, 36, 36A, 36B, 38, 40, 40A, 42, 44, 48B
FEDKOWICZA  6, 6A, 7, 8, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 8G, 8H, 8I, 8J, 8K, 9, 10, 10A, 10B, 10C, 10D, 10E, 10F, 10G, 10H, 10I, 11, 12, 12A, 12B, 18, 24, 28, 30, FOSA 4, 6, 7, 10
GRONOWA  3, 6
JACHIMECKIEGO  1, 2, 3, 3A, 3C, 3D, 3E, 4, 5, 6, 6A, 8, 9, 9A, 9B, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, 15
JEMIOŁOWA  1, 1A, 3, 4A, 5, 5A, 5B, 5C, 6, 6A, 6B, 6C, 6D, 7, 7A, 8A, 9, 9A, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, 16, 16A, 16B, 17, 17A, 18, 19, 19A, 19B, 19C, 19D, 19E, 19F, 20, 20A, 20B, 20C, 20D, 20F, 21, 21B, 21C, 22, 22A, 23, 24, 24A, 25, 27
KAKTUSOWA  4, 6, 8
KOLNA  2, 4B, 6, 9, 11, 11H, 12, 12B, 12D, 14, 15, 15A, 15B, 15C, 15E, 15F, 15G, 15H, 15I, 15J, 15K, 15L, 15M, 17, 19, 21, 23, 23A, 25, 25A, 25C, 25F, 25G, 25R, 27C, 27D, 31, 41, 41A
KOSTRZECKA  2, 2A, 3, 3A, 4, 4A, 5, 6, 6A, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 18, 19, 20, 21
KRZEWOWA  3, 4, 5, 5A, 6, 7, 7A, 7B, 8, 8A, 8B, 9, 11, 12, 12A, 13, 14, 15, 16, 17, 18A, 18B, 18C, 19, 21, 21A, 21B, 22, 23, 23A, 23B, 24, 25, 26, 27, 27A, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 43, 53, 53A, 53B, 55, 58, 58A, 60, 60B, 100B, 100C, 100D, 100E
NIERÓWNA  2, 3, 3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 4, 5A, 5B, 5C, 5E, 5F, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 14
OSIEDLE FELCZAKA  1, 2, 3, 4
OSIEDLE SREBRNE UROCZYSKO  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24
PROFESORA ŚLASKIEGO  1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 18, 20, 20A, 22, 28, 28A, 30, 31, 33, 35, 45
PUSTELNIA  1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 10A
RODZINNA  3, 5, 6, 7, 7A, 8, 13, 14, 18, 25, 27, 29, 30, 31, 32A, 33, 34, 36, 37, 38, 44, 45, 46, 46A, 47, 49, 50, 56, 58, 60, 60A, 62
TYNIECKA  60, 62, 64, 66, 66A, 66B, 66C, 68, 70, 72, 74, 74A, 74B, 76, 78, 78A, 80, 80A, 86, 88, 88A, 88B, 88C, 88D, 90, 92, 94, 98, 98A, 100, 100A, 102, 106, 108, 108A, 110, 110A, 110B, 112, 112B, 113, 114, 116, 116A, 117, 118, 118A, 118B, 118C, 118D, 118E, 118F, 118G, 118H, 118I, 118J, 118K, 118L, 118Ł, 118M, 118N, 118P, 118R, 118S, 118T, 118U, 118W, 118X, 118Y, 119, 120, 120A, 120M, 120R, 120S, 120T, 121, 122, 122A, 123, 124, 124A, 125, 126, 126A, 126C, 127, 128, 128A, 128B, 129, 130, 131, 131A, 132, 132A, 132B, 132C, 132D, 132F, 133, 134, 135, 135Z, 137, 137A, 137I, 138, 138A, 138B, 139, 140, 141, 142, 142A, 142B, 142C, 143, 144, 145, 146, 147, 147A, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 157, 159D, 159E, 159F, 159G, 159T, 159V, 159W, 159X, 159Y, 160, 163, 163A, 164, 165, 165A, 165B, 165C, 165D, 165E, 165G, 165H, 167, 167A, 167B, 167C, 167D, 169, 169A, 169B, 171, 173, 173A, 175, 175A, 177, 179, 179A, 180, 181, 181A, 186, 188, 189, 191, 191A, 191C, 191D, 191E, 191G, 193, 197B, 199B, 199F, 203, 215, 223, 229, 231, 233
WIDŁAKOWA  3, 4, 5, 6, 6C, 6D, 6E, 6F, 6H, 7, 7E, 8, 8A, 8B, 8N, 9, 9A, 9B, 10, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 17, 18, 18A, 18B, 18C, 18D, 18E, 18F, 18G, 18H, 18I, 18J, 18K, 18L, 18M, 18N, 18O, 18P, 20, 24, 26, 27, 28, 28A, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 36A, 37, 37A, 38, 39, 39A, 40, 41, 42, 44, 48, 49, 49A, 50, 50B, 51, 52, 52B, 53, 54, 54A, 55, 55B, 55C, 56A, 56B, 57, 58, 58C, 58G, 59, 60, 61RA, 61Z, 62, 62A, 62B, 62C, 62D, 62E, 64, 65, 65A, 66, 69, 69A, 71, 73, 73A, 75, 77, 79, 81
WIELKANOCNA  4A, 4B, 4C, 4D, 4E, 4F, 4G, 4GA, 4GB, 4H, 4I, 4J, 4K, 4L, 4M, 4N, 4O, 4P, 4R, 4S, 6, 10, 10A, 10B, 10C, 12, 12A, 12B, 14, 14A, 17, 18, 22, 23, 24, 25C, 27, 27A, 27B, 27C, 27D, 27E, 27F, 27G, 29, 29A, 29B, 29C, 29D, 29E, 36, 38A, 38B, 38C, 38D, 38E, 38F, 38G, 38H, 40, 44, 48, 50, 52, 55, 57, 58, 59, 63
ZACIERNIE  3, 5, 8, 10, 14

 

  1. MARIUSZ BRĄGIEL
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Radny

Proszę o kontakt z Radą Dzielnicy: tel./fax: 267-03-03, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Okręg 3

ULICE:

BACZYŃSKIEGO  2, 4, 8, 10, 12, 12A, 13, 14, 14A, 14B, 15, 15A, 16, 18, 18A, 18B, 18C, 19, 20, 20A, 21, 22, 24, 26, 26A, 28, 28A, 30, 31, 31A, 33, 34, 34A, 35, 36, 36A, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 56, 56A, 56B, 58, 60, 62, 62A, 65, 66, 68, 70, 72, 72A
BALANÓWKA  5, 8, 9, 10, 14, 15, 15A, 16, 17A, 17B, 17E
BARYCZA  1, 2, 2A, 3, 6, 8, 9, 11
BATALIONÓW CHŁOPSKICH  1, 1A, 3, 5, 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 7F, 7G, 9A, 9B, 9C, 9D, 9E, 9F, 9G, 9H, 9I, 11A, 11B, 11C, 11D, 11E, 11F, 13, 13A, 13B, 15, 15A, 17, 19, 19A, 21, 23, 27, 29, 29A, 31, 33, 35, 35A, 37, 37A, 39
BISKUPA MAŁYSIAKA  2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 24, 24A, 24B, 24C, 24D, 24E, 24F, 26, 26A, 26B
BRÜCKNERA  1, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 7A, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 15A, 17, 19, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 35
BUNSCHA  68, 73, 73A, 73B
DOBROWOLSKIEGO  4, 4A, 4B, 4C, 4D, 9, 10, 10A, 10B, 10C, 10D, 10E, 10F, 10G, 10H, 10I, 10J, 10K, 10L, 10M, 11, 12, 14, 14A, 14B, 14C, 14D, 14E, 14F, 14G, 14H, 14J, 14K, 14L, 15, 16, 16A, 16B, 16C, 16D, 16E, 16F, 16G, 17, 18, 18A, 18B, 18C, 18D, 18E, 18F, 18G, 18H, 18J, 18K, 18L, 18M, 18N, 18P, 18R, 18S, 18T, 20, 20A, 20B, 20C, 20D, 20E, 21, 22, 22A, 22B, 22C, 22D, 22E, 22F, 22G, 22H, 22J, 22K, 22L, 22M, 22N, 22P, 22R, 22T, 22U, 24, 24A, 24B, 24C, 24D, 24E, 24F, 24G, 24H, 24J, 24K, 24L, 24M, 24N, 24P, 24R, 24S, 24T, 24U, 24W, 24X, 24Y, 24Z, 26, 26A, 26B, 26C, 26D, 27, 27A, 29A, 30, 31, 31A, 33, 35, 45, 46, 47, 48, 56B, 58, 58A, 59, 65, 68, 70, 72, 77, 80, 81, 81A, 82, 85, 87, 89A, 89B, 90, 91, 94, 95, 96, 98, 101, 104, 107, 111, 115, 115A, 119, 125, 127, 129, 131
DOKTORA BABIŃSKIEGO  15A, 15B, 15C, 18, 18A, 19, 20, 20C, 21, 22, 22A, 23B, 23C, 23D, 24, 25, 28, 29, 29/19, 29/2, 29/20, 29/21, 29/22, 29/22A, 29/23, 29/24, 29/25, 29/26, 29/27, 29/29, 29/30, 29/31, 29/45A, 30, 32, 34, 40, 42, 42B, 42C, 42D, 42G, 42H, 43C, 44, 46, 46B, 46C, 48, 48A, 50, 50B, 50C, 62A, 64, 65, 68, 69, 70, 71, 71A, 71B, 73, 73A, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80
DOKTORA PILTZA  7, 8, 11, 13, 14, 14A, 15, 16, 16A, 16B, 16C, 16D, 16E, 18, 19, 20, 21, 22
DZIAŁOWSKIEGO  37, 41, 49, 53, 54, 54A, 54B, 55, 65, 67, 73, 73A, 73B, 73C, 79,
GENERAŁA KARCZA  3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 22, 23, 24, 24A, 26A, 26C, 26D, 29, 31, 33, 34
GRZEGORZEWSKIEJ  3, 7, 9, 24, 28, 32, 33, 33A, 33B, 36, 38, 39, 40, 41, 45, 45A
HM. ORSZY-BRONIEWSKIEGO  5, 7, 8, 9
HUFCOWA  1, 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 3, 3A, 3B, 3C, 3D, 5, 5A, 5B, 5C, 5D, 7, 7A, 7B, 7C, 8, 9A, 11, 11B, 11C, 13, 13A, 13B, 13C, 13D, 14A, 15, 15B, 17, 17A, 17B, 17C, 17D, 18, 18A, 18B, 18C, 19, 20, 21, 23, 27, 28, 29, 30, 30A, 31, 32, 33, 34, 35, 40, 44
JASIENICY  1, 3, 4, 9, 11, 15
KOMUNY PARYSKIEJ  54, 56, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 134
KOZIENICKA  1, 2, 4, 4A, 6, 6A, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16A, 17, 17A, 17B, 18, 19A, 19B, 20, 22, 23, 24, 26, 26A, 26B, 26C, 27, 28, 28A, 28B, 29, 30, 30A, 31, 32, 33, 34, 34A, 36, 37, 38, 38A, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47A, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73A, 77
KSIĘDZA TROCKIEGO  19, 22, 27, 28, 30, 33, 36, 37, 39, 41, 41A, 43, 47C, 47D, 47E, 47F, 47G, 47K, 47N, 48, 57, 57A, 57AA, 59B, 59C, 61B, 67
KSIĘDZA WUJKA  1, 3, 5, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 33, 33A, 35, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51A
ŁUKOWIEC  3, 5, 8, 10, 12, 15, 17, 19
MOCHNANIEC  35, 37, 39
OBROŃCÓW TOBRUKU  2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 14, 20, 20A, 22, 29, 29A, 30, 31, 34, 38, 42
OJCA BOCHEŃSKIEGO  2, 3, 4, 6, 9
PASKA  3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 32A, 33, 34
PORFIROWA  1, 3, 4
ROSISTA  5, 8
SKOTNICKA  69, 71, 71A, 75, 75A, 75B, 77, 79, 79A, 79B, 83, 83A, 83B, 85, 87, 87A, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95A, 96, 97, 98, 99, 100, 100A, 100B, 101, 102, 103, 103A, 104, 105, 105A, 106, 107, 108, 108A, 108B, 109, 110, 111, 112, 113, 113A, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 135, 135A, 136, 136A, 137, 137A, 139A, 139B, 140, 140A, 141, 141A, 142, 142A, 143, 143A, 143B, 144, 144A, 144B, 145, 146, 147, 147A, 148, 149, 150, 151, 151A, 152, 153, 153A, 154, 154A, 155, 155A, 155B, 155C, 156, 157, 157A, 158, 159, 160, 161, 161A, 162, 164, 164A, 165, 166, 168, 169, 169A, 170, 170A, 171, 171A, 171B, 172, 172A, 172B, 172C, 173, 173A, 173B, 174, 174A, 174B, 175, 175A, 176, 176A, 176B, 177, 177B, 177C, 178, 178A, 179, 179A, 179B, 180, 180A, 180C, 180D, 181, 181A, 182, 182A, 183, 183A, 183B, 184, 184A, 185, 185A, 186, 187, 187A, 188, 188A, 189, 190, 191, 191A, 192, 195, 196, 196A, 196B, 196C, 197, 197A, 197B, 198, 198A, 198B, 198C, 199, 199A, 200, 200A, 200B, 201, 202, 202A, 202B, 202C, 202E, 202F, 203, 204, 204A, 205, 205A, 206, 206A, 207, 207A, 208, 208A, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 216, 216A, 218, 218A, 220, 222, 224, 226, 230, 230A, 272
SPACEROWA  2, 4, 4A, 6, 8, 10, 15, 17, 37, 50A, 53, 55, 56, 58, 58A, 58B, 58C, 58D, 58E, 58F, 58G, 58H, 58J, 58K, 59, 65, 71, 71A, 71B, 75, 77, 85A, 85C, 85D, 85E, 85F, 85G, 87, 87D, 97E, 97F, 97G, 97H, 97J, 97K, 97L, 101, 101A, 101B, 101C, 101D, 101E, 101F, 101G, 101H, 101J, 101K, 101L
STARZYŃSKIEGO  12, 14, 26, 60, 66A, 68, 71, 71A, 71B, 71C
SZEROKIE ŁĄKI  4, 4A, 6, 10, 12, 16, 18, 18A, 20, 22, 26, 28, 34, 36, 38
SZYMONOWICA  4, 6, 7, 8, 9, 9A, 9B, 9C, 9D, 9E, 9F, 9G, 9H, 9I, 10, 11, 11B, 11C, 11D, 11E, 11F, 14, 15, 16, 20, 21, 21A, 21B, 21C, 21D, 22, 23A, 25, 25A, 25B, 25C, 25D, 25E, 25F, 25G, 25H, 26, 28, 31B, 32, 32A, 32B, 33, 35, 35A, 35B, 35C, 35D, 35E, 35F, 35G, 35H, 35J, 35K, 35L, 36, 40, 43, 44, 44A, 45, 48, 50, 52, 54, 55, 55A, 56, 57A, 58, 60, 61, 62B, 66, 83, 83A, 85, 89

 

  1. RAFAŁ BRUDNIAK
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Radny

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

602 181 915

Pierwszy wtorek miesiąca od 18:00 do 20:00 w siedzibie Rady Dzielnicy VIII


Okręg 10

ULICE:

DRUKARSKA  1, 1A, 2, 3, 3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 4, 5, 5A, 5B, 6, 7, 7A, 8, 9, 9A, 10, 11, 13, 13A, 15, 18, 61A
GRONOSTAJOWA  13
GROTA-ROWECKIEGO  49A, 51, 51A, 51B, 51C, 53, 57, 65B
GUTENBERGA  1, 2, 4, 6
JAHODY  2, 4, 6, 8, 10
KOBIERZYŃSKA  107
ZACHODNIA  4, 6A, 8, 10, 12, 21, 25, 27
ZALESIE  61, 61A

 

  1. PAWEŁ BYSTROWSKI
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Radny

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

loveestate.blox.pl

Proszę o kontakt z Radą Dzielnicy: tel./fax: 267-03-03, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Okręg 21

ULICE:

BAŁUCKIEGO  1, 1A, 3, 5, 5A, 5B, 5C, 5D, 5E, 5F, 6, 7, 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 7F, 7G, 7H, 7I, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15A, 15B, 16, 17, 18, 18B, 19, 20, 20A, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31A, 33, 35
BARSKA  1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 37A, 39, 41, 45
DĘBOWA  2, 4, 6, 12, 14, 18A
KILIŃSKIEGO  3, 5, 7, 11, 13, 17
KONFEDERACKA  1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19A, 21, 23, 25, 27
KONOPNICKIEJ  3, 5, 7, 9, 11, 13, 25
MADALIŃSKIEGO  1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19
POWROŹNICZA  1, 2, 3, 5, 6, 7
PUŁASKIEGO  1, 3, 3A, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 20, 21, 22
ROLNA  1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, 15, 17
RÓŻANA  1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18A, 19, 20, 21, 23, 25
RYNEK DĘBNICKI  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
SANDOMIERSKA  3, 4, 5, 6, 9, 11
SKWEROWA  1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 10A, 10B, 12, 14, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52
SZWEDZKA  4, 4A, 6, 8, 10, 12, 14, 14A, 16, 18, 20, 28A, 30, 32
TYNIECKA  1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 10A
WASILEWSKIEGO  8, 9, 10, 12, 16, 20, 22
ZAGRODY  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 8B, 9, 9A, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20A, 21, 22, 23, 24, 25, 25A, 27, 29, 31
ZAMKOWA  1, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
ZDUŃSKA  6, 8, 10, 12, 14, 16, 18

 

  1. IWONA CHAMIELEC
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Radny

Proszę o kontakt z Radą Dzielnicy: tel./fax: 267-03-03, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Okręg 20

ULICE:

BARSKA  57, 59, 60, 61, 61A, 63, 69
DWORSKA  1, 1A, 1B, 1C
KOMANDOSÓW  1, 1G, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, 19, 19A, 21, 23, 25, 27, 29
KONOPNICKIEJ  17, 19, 21, 31, 33
LUDWINOWSKA  3, 6, 7, 9, 11
MIESZCZAŃSKA  2, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 9, 9A, 9B, 10, 12, 13, 15, 17, 18, 19
MONTE CASSINO  1, 2, 6, 17
NA USTRONIU  1, 3, 17
SWOBODA  2, 3, 3A, 4, 5
TURECKA  6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21
TWARDOWSKIEGO  5, 14, 16, 20, 25, 33, 33A, 35
WIERZBOWA  4, 5, 6
WYGRANA  2, 6, 7, 9
ZATORSKA  11, 13, 15, 17, 19, 21, 23

 

  1. KRZYSZTOF HAKENSZMIDT
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Radny

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

507 403 125

Ostatni piątek miesiąca od 18:00 do 19:00 w siedzibie Rady Dzielnicy VIII


Okręg 8

ULICE:

CHMIELENIEC  2, 2A, 2B, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19A, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41
KOBIERZYŃSKA  148, 150, 152, 152A, 152B, 154, 158, 158A, 160, 165
PROFESORA BOBRZYŃSKIEGO  19, 21, 23, 23A, 25, 27, 29, 31, 31A, 31B, 33
SZUWAROWA  1, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 

  1. ANDRZEJ MOSKAL
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Radny

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatni czwartek miesiąca od 16.00 do 17.00 w Szkole Podstawowej nr 40 przy ul. Pszczelnej 13 lub po wcześniejszym uzgodnieniu drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Komisja Infrastruktury
Komisja Edukacji - Wicerzewodniczący Komisji
Komisja Rewizyjna - Przewodniczący Komisji

Okręg 13

ULICE:

BUŁGARSKA  9A, 15, 17, 20, 20A, 21, 22, 25, 26, 28, 29, 31, 33, 38, 43
DERENIOWA  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 17, 19
KOBIERZYŃSKA  96, 98, 100
KROKUSOWA  1, 3, 6
ŁANY  3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 9A, 10, 10A, 11, 13, 14A, 15, 16, 17, 18, 18A, 19, 20, 21, 22, 26, 29, 33
LIŚCIASTA  3, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10
MIŁKOWSKIEGO  1A, 3, 5, 7, 9, 11, 11A, 19, 21, 23
PASTELOWA  2A, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19A, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 46A, 48, 50, 58
PODHALAŃSKA  1, 3, 5, 7, 7A, 11, 11A, 11B, 11C, 11D, 13, 15, 17, 19
PSZCZELNA  11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 26A, 27, 28, 29, 30, 35, 36, 37, 39, 40, 40A, 40B, 41, 42, 43, 43A, 44, 45, 45A, 47, 48, 49, 50, 52, 54
ROSTWOROWSKIEGO  16
RUCZAJ  17, 17A, 21, 21A, 23, 24, 26, 27, 27A, 27B, 27C, 27D, 27E, 27F, 27G, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 48, 52, 60, 62A, 62B
SĄSIEDZKA  2, 12, 13, 14, 16, 17, 17A, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 25A, 26, 27, 27A, 27B, 28, 28A, 28B, 28C, 28D, 28E, 28F, 29, 29A, 29B, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 40A, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49
TURONIA  1, 3, 5, 9, 9A, 11
ZBROJARZY  87, 87A, 89, 93, 95, 97, 99, 101, 105, 107, 107A, 109, 109A, 109B, 109C, 109D, 111

 

  1. MARIA OLSZAŃSKA
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Radny

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pierwsza środa miesiąca od 18:00 do 19:00 po wcześniejszym uzgodnieniu drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w siedzibie Rady Dzielnicy VIII


Okręg 11

ULICE:

GRONOSTAJOWA  2, 3, 3A, 5, 7, 7A, 9, 11
GROTA-ROWECKIEGO  28, 35, 37, 37A, 37B, 37C, 37D, 39, 41, 43, 45, 47, 47A, 49
KOBIERZYŃSKA  87, 93, 95, 99, 101, 103
PROFESORA BOBRZYŃSKIEGO  11
PROFESORA ŁOJASIEWICZA  4, 6, 11
ROSTWOROWSKIEGO  4, 6

 

  1. BARTOSZ PASZKOWSKI
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Zastępca Przewodniczącego Rady i Zarządu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

728 489 193

Trzeci poniedziałek miesiąca w godzinach od 18:00 do 19:00 w siedzibie Rady Dzielnicy VIII

Okręg 12

ULICE:

BAŻANKI  3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14
ĆWIKŁOWA  1, 2, 4, 4A, 6, 8, 10, 10A, 10B, 10C, 12, 12A, 14, 16, 18, 18A, 18B, 18C, 18D, 20, 20A, 20C, 20D, 20E, 20F
DO GROTY  105
EKIELSKIEGO  1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33
HARASYMOWICZA  2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 38A
KRASOWA  1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29
KSIĘŻARSKIEGO  1, 1A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14
MORACZEWSKIEGO  2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20
NA LESZCZU  2B, 2C, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 10A, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37
ODRZYWOLSKIEGO  1, 3, 6, 7, 8, 9, 11, 11A, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 42A, 44, 59
POKUTYŃSKIEGO  3, 4, 5, 6, 7, 8
PRYLIŃSKIEGO  1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38
PRZEŁOM  3, 4, 5, 6, 8
SKALICA  3, 4, 5, 6, 6A, 6B, 7, 8, 9, 9A, 9B, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, 15, 15A, 16, 16A, 16P, 17, 17A, 17B, 18, 18A, 19, 20, 20A, 20B, 21, 21A, 21B, 22A, 22B, 23, 23A, 24, 28, 28A, 30, 34
SŁOŃSKIEGO  3, 4, 4C, 5, 5B, 5C, 6, 7, 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 22, 23, 23A, 23B, 24, 25, 27, 27A, 29, 30, 34, 36
SODOWA  2, 4, 4A, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32A, 32B, 32C, 34, 34B, 34C, 36, 36A, 38, 38A, 40, 40A, 42, 42A, 42D, 42E, 44, 44A, 44B, 44C, 48
ŚWIĘTEGO PIOTRA  1, 2, 3A, 3B, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 15, 17
TALOWSKIEGO  1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15
TYNIECKA  45, 46, 48, 48A, 49, 50, 51, 51A, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57A, 58, 59, 61, 63, 67, 67A, 69, 69A, 71, 73, 75, 77, 83, 85, 87, 87A, 89, 91, 93, 95, 97, 97A, 103, 103A, 103B, 105, 105A, 107
WZGÓRZE  5A, 7, 7A, 7B, 9, 11, 12, 13, 13A, 15, 16, 17, 17A, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 30, 31, 33, 33A, 35, 62
ZAKRZOWIECKA  25, 26, 27, 29, 31, 31A, 33, 33A, 33B, 39, 39A, 39B, 39C, 39D, 39E, 39F, 39G, 39H, 39I, 39J, 39K, 39L, 41, 41A, 43, 43A, 43B, 43C, 43D, 43E, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57A, 57B, 59, 63

 

  1. RENATA PIĘTKA
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Radny

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

501 585 591

Dyżur po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym - 501 585 591.

Okręg 15

ULICE:

GROTA-ROWECKIEGO  1, 5, 7, 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 7F, 7G, 7H
KAPELANKA  54, 56, 60, 96
KOBIERZYŃSKA  9, 20, 22, 24, 24A, 24B, 28, 41, 43, 45, 47, 54, 54A, 54B, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 88
LIPIŃSKIEGO  1, 1A, 3, 3A, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, 20, 20A, 22
MIŁKOWSKIEGO  4, 6, 8, 10, 12, 14, 18
STRĄKOWA  1, 3, 3A, 5, 7

 

  1. ARKADIUSZ PUSZKARZ
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Członek Zarządu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

503 022 196

Pierwszy poniedziałek miesiąca od 18:00 do 19:00 w siedzibie Rady Dzielnicy VIII

Okręg 14

ULICE:

GROTA-ROWECKIEGO  9, 10, 11, 11A, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25A, 27, 29, 31, 33
KAMIENIARSKA  4, 31, 31A, 36, 37, 37A, 37B, 37C, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48
KOBIERZYŃSKA  51, 55, 55B, 59, 61, 61A, 63, 65, 67, 73, 75
NORYMBERSKA  1, 5, 8, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 10, 10A, 10B, 10C, 11
PYCHOWICKA  1, 1A, 7, 12, 14, 16, 18, 18C, 18D, 18E, 18F, 18G, 18H, 18J, 20, 27, 29
ROSTWOROWSKIEGO  7, 9, 11, 13

 

  1. ELŻBIETA PYTLARZ
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Radny

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pierwszy piątek miesiąca od 17.30 do 18.30 w siedzibie Rady Dzielnicy VIII


Okręg 16

ULICE:

CEGLARSKA  3, 4, 5, 6, 7, 8, 14, 15, 16, 17, 17A, 17B, 17C, 17D, 17E, 19, 19A, 19B, 19C, 21, 23, 25, 26, 27, 27A
KAPELANKA  2A, 4, 6, 6A, 8, 10, 12, 14, 18, 24, 24A, 24B, 24C, 26, 30, 32, 34, 40, 42A, 42B
SALEZJAŃSKA  5, 5A, 5B, 5C, 5D, 5E, 5F, 7, 7B, 7C, 7D, 7E, 9, 9A, 9B, 11, 13, 15, 15A, 15B, 17, 17A, 17B, 19
ŚWIĘTEGO JACKA  3, 4, 5, 6, 8, 8A, 8B, 9, 10, 11, 12, 12B, 13, 16, 16A, 17, 18A, 19, 21, 22, 24, 24A, 24B, 24C, 24D, 24E, 26, 26A, 26B, 26C, 26D, 27, 28, 28A, 30, 32, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 104, 106
TWARDOWSKIEGO  77, 79, 80, 81, 81C, 82, 83, 83A, 84, 85, 85A, 86, 86A, 86B, 86C, 86D, 86E, 86F, 86G, 86H, 86I, 86J, 87, 87A, 87C, 88, 89, 90, 91, 91A, 91B, 91C, 91D, 91E, 91F, 91G, 91H, 91I, 91J, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 101, 102, 107, 109, 110, 111, 111A, 112, 115, 115A, 115B, 115C, 119, 121

 

  1. JUDYTA PYZIK
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Radny

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatni piątek miesiąca od 13.00 do 14.00 siedziba Spółdzielni Mieszkaniowej „Podwawelska” przy ul. Komandosów 1


Okręg 19

ULICE:

BOCZNA  7, 11, 55
DWORSKA  2A, 2C, 2D, 2G, 4, 8, 10, 11, 13, 23, 25
KAPELANKA  1, 1A
KOMANDOSÓW  2, 4, 6, 6F, 6H, 6J, 8, 10
MITKOWSKIEGO  4, 16
MONTE CASSINO  18, 67
SŁOMIANA  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18
SZWEDZKA  27, 38, 42, 44, 48, 52, 54, 68, 70, 72, 74
TWARDOWSKIEGO  32, 34, 36, 37, 38A, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65

 

  1. PIOTR RUSOCKI
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Członek Zarządu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.cozmienic.pl

Drugi poniedziałek miesiąca od 18:00 do 19:00 w siedzibie Rady Dzielnicy VIII

Okręg 6

ULICE:

BUNSCHA  8, 10, 12, 14, 18, 20, 24, 26
CZERWONE MAKI  33, 33A, 43, 45, 45A, 45B, 49, 49A, 49B, 49C, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65
DOKTORA PILTZA  29, 32, 33, 34, 35, 37, 41, 42, 43, 44, 44A, 46, 48, 50
FEDEROWICZA  1, 3, 5, 7, 9, 27, 29, 31, 33, 35
KOBIERZYŃSKA  164, 166, 166A, 168, 168A, 170, 172, 172A, 174A, 174B, 174C, 175, 175A, 178, 178A, 179, 180, 181, 182, 183, 183A, 183B, 183C, 183D, 183E, 183F, 184, 185, 185A, 186, 186A, 186B, 186F, 186G, 187, 188, 188A, 188B, 188C, 188D, 189, 189A, 189B, 190, 190A, 191, 193, 193A, 193B, 193C, 193D
KOLISTA  6, 8, 8A, 10, 12, 12A, 12B, 14, 16, 18, 18A, 20, 22, 24
LUBOSTROŃ  1, 3, 3B, 3C, 3D, 3E, 3F, 3G, 5, 7A, 7B, 9, 10, 11, 12, 15, 18A, 18B, 19, 20, 20A, 21, 22, 23, 25, 28, 33, 37, 39
PROF. KONOPCZYŃSKIEGO  1, 3, 4, 7, 7A, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17
PROFESOR BIENIARZÓWNY  1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28
PUŁKOWNIKA SPYCHALSKIEGO  3
SKOŚNA  2, 4, 5, 7, 7A, 9, 11, 11A, 13A, 15, 21
TYMOTKOWA  5, 7, 11, 11B, 16, 17, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42

 

  1. SŁAWOMIR SIEKACZ
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Radny

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

784 896 815

Ostatni czwartek miesiąca od 18:00 do 19:00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7, ul. Skotnicka 86

Komisja Infrastruktury - Przewodniczący Komisji
Komisja Sportu
Komisja Rewizyjna - Wiceprzewodniczący Komisji

Okręg 4

ULICE:

BATALIONÓW CHŁOPSKICH  2A, 8, 12, 14, 14A, 16, 16A, 18, 18A, 20, 22, 24, 26, 28, 28A, 30, 30A, 32, 32A, 32B, 32C, 32D, 34, 34A, 34B, 34C, 34D, 34E, 34F, 36, 36A, 38
BRATERSTWA BRONI  1A, 2, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 18A, 19, 20, 20A, 20B, 21, 22A, 23, 23A, 24, 25, 27A, 27B, 28A, 29, 30, 30A, 31, 34, 36, 36A, 36C
CZERWONE MAKI  69, 69A, 71, 73, 77, 80, 80A, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 87A, 88, 98, 107
CZWARTAKÓW  2, 3, 4, 5, 6, 6A, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 15, 15A, 17, 17A
DOMOWA  1, 3, 5, 5A, 7, 9, 11
DWORSKI OGRÓD  3, 6, 7, 8, 12
FRASSATI-GAWROŃSKIEJ  3
GRONOSTAJOWA  65
KRAJOBRAZOWA  1, 1A, 3, 5, 7
KRESOWA  3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 16
KRÓLÓWKA  1B, 1C, 3, 5, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 18B, 18C, 18D, 22C
LAUROWA  24, 24A, 26, 26A, 27, 28, 28A, 30, 30A, 33, 35, 35A
LUBOSTROŃ  22A, 22B, 22C, 22D, 22E, 22F, 22G
MAJORA SŁABEGO  1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 18
MOCHNANIEC  1, 2, 2A, 3, 3A, 4, 4A, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 9A, 9B, 9C, 9D, 9E, 9F, 9G, 9H, 9I, 9J, 9K, 9L, 9M, 10, 11, 12, 14, 16, 16A, 19, 20, 21A, 21B, 21C, 22, 23, 23A, 23B, 24, 26, 28, 30
OBROŃCÓW HELU  1A, 1B, 1C, 3, 3A, 5, 7, 8A, 9, 11, 13, 14A, 15, 15A, 17, 19, 19A, 20A, 20B, 21, 21A, 21B, 22, 23, 24, 24A, 25, 27, 27A, 29, 30, 30A, 31, 32, 33, 34, 35, 35A, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
PODOLE  4, 5, 10, 14, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 47, 49, 49A, 51, 53, 55, 57, 59, 60, 62, 72, 74, 76, 91
PORUCZNIKA EMIRA  4, 5, 5A, 5B, 6, 12, 14, 16, 21, 22, 24A, 24B, 24C, 26, 27, 28, 28A, 33, 37
PROF. KONOPCZYŃSKIEGO  5
PROFESORA BOBRZYŃSKIEGO  8, 10, 12, 14, 14B, 14C, 24, 37, 39, 39A, 39B, 41, 41A, 41B, 43, 43A, 43B, 45, 45A, 45B, 46
SKOTNICKA  24, 27C, 29, 30, 31, 32, 33, 37, 39, 43A, 45, 45A, 47, 49, 51, 51B, 51C, 52, 53, 53A, 53B, 53C, 54C, 55, 56, 57, 57A, 57B, 57C, 58, 58A, 58B, 59, 60, 60A, 61, 61A, 62, 63, 63A, 64, 66, 68, 68A, 68B, 68D, 70, 70A, 70B, 72, 74, 74A, 74B, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86A
SREBRNA  6
UNRUGA  1A, 1B, 3, 3A, 4, 4A, 4B, 6A, 8, 8A, 9, 9A, 10, 10A, 11, 12, 12A, 13, 13D, 13E, 13F, 14, 14A, 15, 15A, 15B, 25, 26, 26A, 26B, 26C, 26D, 26E, 26F, 26G, 26H, 26I, 27B, 29, 29A, 31, 31A, 34A, 34B, 34C, 34D, 35, 36, 36A, 36B, 36C, 36D, 36E, 36F, 36G, 36H, 36I, 37, 38, 38A, 41, 43, 47, 47A, 48, 49, 49A, 50, 53, 55, 57A, 57B, 57E, 58A, 58C, 60, 60A, 62, 62A, 63, 63A, 65, 65A, 65B, 65C, 66, 66A, 67B, 67C, 67E, 68, 71, 71A, 71B, 71C, 71D, 71E, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84E, 86, 86B, 86C, 86D, 88A, 88B, 88C, 88D, 88E, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 110, 120, 122, 124
WINNICKA  2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 11A, 11B, 11C, 11D, 11E, 11F, 11G, 11H, 11J, 13, 13B, 14, 14A, 15, 15B, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24A, 25, 26, 27, 27A, 28, 28A, 28C, 30, 32, 33, 35, 35A, 36, 36A, 37, 37A, 38, 39, 40, 41, 41A, 43, 43A, 45, 45A, 47, 49, 49A, 51, 52, 57, 57C, 57D, 57E, 57F, 57Z, 59, 60, 61, 67
ZAMGLONA  4, 5, 12, 14
ZELWEROWICZA  2, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15A

 

  1. RAFAŁ TORBA
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Przewodniczący Rady i Zarządu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

795 351 557

Poniedziałek od 18:00 do 19:00 lub po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym tel. 795 351 557 w siedzibie Rady Dzielnicy VIII


Okręg 2

ULICE:

BŁOTNISKA  2, 3, 3A, 3B, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 9A, 9C, 9D, 9E, 10, 11, 11F, 11L, 13, 13A, 14, 17, 18, 19, 21, 27, 28, 30, 32, 34, 37
CHLEBICZNA  3, 3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 22E, 23, 23A, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31A, 32, 33, 33A, 34, 34A, 36, 36B, 37, 38, 40, 40A, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 50A, 52, 54, 64
DZIAŁOWSKIEGO  1, 8, 9, 11, 13, 15
HOLLENDRA  3, 3A, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 10A, 10B, 11, 11A, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 21A, 23, 25, 25B, 25C, 25F, 25I, 25K, 25M, 25N, 27, 27A, 29
KOCHMAŃSKIEGO  9, 10
KOŁACZKOWSKIEGO  1, 6, 8C, 10, 14, 14A, 14B, 16, 32
MEDALIONÓW  1, 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 2H, 3, 4, 5, 5A, 6, 6A, 8, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 8H, 8I, 8IA, 8IB, 8J, 8K, 8L, 8M, 8N, 8P, 9, 9A, 9B, 10, 10A, 10B, 10C, 10D, 10E, 10F, 10G, 10H, 11, 11A, 12, 13, 13A, 14, 15, 15A
NA KLIŃCU  3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 13, 14, 21
NAŁKOWSKIEJ  1, 1A, 4, 5, 6, 7, 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 7F, 7G, 7H, 7J, 7K, 9A, 9D, 11, 11A, 12, 13, 13B, 14, 14E, 14F, 15, 15A, 15B, 15C, 15F, 16, 16A, 16C, 16E, 16F, 16G, 17, 17A, 18, 19, 19B, 19C, 20, 24, 24A, 24B, 26, 26A, 28, 29, 30, 31, 32, 32A, 34, 35, 36
PETRAŻYCKIEGO  41, 43, 45, 45B, 45C, 45D, 45E, 47, 47A, 53, 53A, 53B, 53C, 53D, 53E, 53F, 55, 55A, 55B, 55C, 55D, 55E, 55F, 55G, 57, 64, 64B, 64C, 64D, 64E, 64F, 64G, 64H, 65, 65A, 65B, 65C, 65D, 65E, 65F, 65G, 65H, 65J, 65K, 65L, 66, 66A, 66B, 66C, 66D, 66E, 66F, 66G, 66H, 66I, 66J, 66K, 66L, 66M, 66N, 66P, 67, 68, 68A, 70, 70A, 71, 73, 77B, 77C, 77D, 77E, 77F, 77L, 77M, 78, 79, 79A, 79B, 86, 92, 92A, 92B, 92C, 93, 93A, 93B, 94, 94B, 94C, 94D, 101, 103, 103A, 103B, 103C, 103D, 103E, 103F, 103G, 103H, 103I, 103J, 103K, 103L, 103M, 103N, 103O, 105, 105A, 105B, 105C, 105D, 105E, 105F, 105G, 105H, 105I, 105J, 105K, 105L, 106, 107, 107A, 107B, 107C, 107D, 109, 109A, 109B, 109C, 109D, 110B, 111, 111A, 111B, 113, 121, 121A, 121B, 121C, 121D, 121E, 121F, 121G, 123, 123A, 123B, 123C, 123D, 123E, 123F, 123G, 130K, 137, 137A, 156A, 156B
PODGÓRKI TYNIECKIE  1, 1A, 3, 3A, 5, 5A, 7, 11, 11A, 11B, 13, 13A, 15, 15A, 17, 17A, 17B, 17C, 17D, 17E, 17F, 17G, 17L, 17M, 17N, 17P, 17Q, 17R, 17S, 17T, 17U, 17V, 17W, 17X, 17Y, 17Z, 21, 21A, 23, 25
PRAŻMOWSKIEGO  3, 4, 4A, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 7A, 8, 9, 9A, 10, 10A, 10B, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 15A, 15B, 16, 17, 19B, 19C, 19D, 19E, 19F, 19G, 19H, 19I, 19J, 21, 34, 46, 46A
PROFESORA OPAŁKA  2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16
RADŁOWA  1, 2, 4, 5, 8
SAPALSKIEGO  34, 35, 36, 37, 39, 39A, 39B, 39D, 39F, 39G, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 63, 63A, 64, 67
SKOTNICKA  231, 233, 233C, 235, 235B, 237, 239, 241, 243, 245, 249, 252, 252A, 254, 254A, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 266A, 268
SOLÓWKI  9
TOPOGRAFÓW  4, 6, 8, 10, 10B, 10D, 12, 14, 15, 17, 17A, 17C, 19, 20, 20A, 21, 22, 22A, 23, 25, 25A, 25B, 26, 27, 28B, 29A, 33, 33A, 33B, 34, 35, 35A, 36, 36A, 37, 37A, 38, 40, 41, 45, 46, 46A, 48, 49, 50, 50A, 50B, 50C, 50D, 50E, 51, 51A, 51B, 52, 52A, 52B, 52D, 52E, 52F, 52G, 52H, 53, 54, 55, 57B, 57C, 57D, 57E, 57F, 59B, 59C, 59D, 59E, 59F
TRETÓWKA  2B, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 7A, 8, 8A, 9, 11, 12, 13, 13A, 13B, 13C, 13D, 13E, 14, 15, 16, 18, 18A, 18C, 18D, 18E, 20, 20A, 22, 22A, 22E, 28, 28A, 30, 30A, 32, 32A, 32B, 33, 34, 34A, 44, 57
WALTERA  1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13
WAPOWSKIEGO  2, 3, 4, 4A, 6, 10, 14, 18, 19, 19A, 20, 21, 21A, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27F, 27G, 27L, 27M, 28, 29, 29B, 29C, 29D, 29G, 30, 30A, 31, 32, 34, 36, 38, 43, 43A, 44, 45, 45A, 46, 49
WARCHAŁOWSKIEGO  4, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 11A, 12, 12B, 13, 13A, 17, 17A, 22, 23, 24, 24A, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 36, 38, 38A, 39, 40, 40A, 40B, 42, 42A, 45, 45A, 45B, 45C, 45D, 45E, 45F, 46, 47, 49, 49A, 51, 53, 54, 58, 58A, 60A, 62, 63, 64, 64A, 65, 66, 67, 68, 70, 71C, 71D, 75, 77, 77C, 77D, 77E, 77F, 77G, 77H
WRONY  2, 2A, 3, 4, 5, 7, 8, 8A, 9, 10, 10A, 11, 12, 14, 15, 16, 16A, 16B, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 26A, 27, 27A, 28, 29, 29A, 29B, 30, 30C, 31, 32, 32A, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39A, 41, 43, 45, 46, 48, 48A, 49, 49A, 49C, 50, 51, 51A, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 61, 63, 65, 68, 69, 69A, 70, 70A, 70B, 71, 72, 72A, 72B, 73, 74A, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 84A, 85, 85A, 86, 86A, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94A, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 108, 108A, 111, 111A, 115, 118, 122, 124, 124A, 124B, 128, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 142A, 144, 148, 148A, 150, 154, 156, 156A, 158, 162, 162A, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176
ZAGUMNIE  8, 8A, 8B, 10, 12, 12A, 14, 16, 16A, 18, 18A, 20, 22, 24, 26, 30, 32
ZIENTARY  1, 3, 4, 5, 6
ŻYZNA  4, 10, 10A, 11, 11B, 11C, 11D, 12, 12A, 13, 14, 15, 16, 16A, 16B, 16C, 17, 18, 19, 19A, 20, 20A, 21, 21A, 22, 23, 23A, 24, 26, 27, 29, 31, 33A, 33B, 33C, 35, 37, 41, 43, 43A, 45, 45A, 46, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 55E, 55F, 56, 57, 57A, 57B, 58, 59, 59A, 59B, 59C, 59E, 59F, 60, 61C, 62, 64, 64A, 66, 66A, 67, 68, 70, 70A, 70B, 71, 72, 72A, 72B, 73, 76, 82, 84, 86

 

  1. PIOTR TURCZA
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Radny

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatni piątek miesiąca od 13:00 do 14:00 w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Podwawelska” przy ul. Komandosów 1


Okręg 18

ULICE:

KAPELANKA  3, 5, 11, 13, 13A, 13B, 13C, 15, 15A, 15B, 15C, 15D, 15E, 15F, 15G, 15J, 17, 23, 25, 25B, 27, 29
ROZDROŻE  3, 4, 5, 6, 10, 10A, 13, 14, 15, 15A, 15B, 15C, 17, 17A, 17B, 17C, 17D, 19, 19A, 21, 21A, 21B, 21C, 21D, 21E, 22, 24, 174
SŁOMIANA  11, 13, 15, 17, 19, 19A, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26A, 27, 27A, 27B, 27C

 

  1. URSZULA TWARDZIK
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Radny

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

607 445 488

Drugi czwartek miesiąca od 18.30 do 19.30 w Ośrodku Kultury „Ruczaj” przy ul. Rostworowskiego 13 – sala oświatowa


Okręg 9

ULICE:

KOBIERZYŃSKA  104, 106, 110, 112, 112A, 113, 114, 115, 117A, 117B, 118, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125A, 126, 127, 128, 129, 129A, 130, 131, 132, 133, 133A, 134, 134A, 135, 137, 139, 139A, 139B, 142, 142A, 143, 145, 147, 149, 151, 159, 161
MAGNOLII  3, 4, 4A, 4C, 4D, 4E, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
OBOZOWA  83, 85, 87, 89, 101, 103
PROFESORA WIŚNIEWSKIEGO  1, 2, 3, 3A, 4, 5, 7, 9
PRZEMIARKI  1, 1A, 3, 3A, 4, 5, 6, 6A, 7, 7A, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 12A, 12B, 12C, 14, 15, 18, 20, 20B, 20C, 20E, 20F, 21, 22, 23, 23A, 24
PRZYZBY  1, 3, 5, 7, 9, 11
RACIBORSKA  2, 3, 3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 3F, 4, 5, 6, 7, 7-11, 9, 10, 10B, 11, 12, 13, 14, 15A, 15B, 15C, 15D, 15E, 16, 17, 18, 20
STUDZIANKI  1, 1A, 1B, 2, 3, 4, 5, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34
TORFOWA  1, 2, 3, 4, 5, 5A, 5B, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 11B, 12, 13, 14, 15, 15A, 17, 18, 18A, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36
ZACHODNIA  5, 7, 9, 15
ZALESIE  3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17A, 18, 19, 20, 21, 21A, 21B, 21C, 21D, 22, 23, 23A, 23B, 25, 26, 27A, 27B, 27C, 28, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 42A, 43, 43A, 43B, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 53, 55, 55A, 55B, 55C, 55D, 55E, 57, 57A, 58, 59, 59A

 

  1. MARCIN WRONA
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Radny

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

539 190 519

Ostatnia sobota miesiąca od 9:00 do 10:00 w Klubie Kultury Tyniec przy ul. Dziewiarzy 7

Komisja Infrastruktury - Wiceprzewodniczący Komisji

Okręg 1

ULICE:

BAGIENNA  4, 9, 11, 27, 29, 35
BENEDYKTYŃSKA  1, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 8B, 9, 10, 10A, 10B, 11, 12, 12A, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 19A, 19B, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50
BOGUCIANKA  1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 11A, 11B, 12, 13, 14, 15, 15A, 17, 17B, 18, 19, 19A, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 48B, 48C, 49, 50, 51, 52, 52A, 52B, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 59A, 60, 60A, 60B, 61, 61B, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67A, 67B, 71, 73, 74, 74A, 74B, 74C, 75, 76, 77, 78, 78A, 79, 80, 80A, 81, 82, 82A, 82C, 83, 83A, 84, 84A, 85, 87A, 87B, 88, 88A, 89, 90, 90A, 90B, 91, 91A, 92, 92B, 93, 93A, 125, 127, 129, 132, 140, 142, 149, 153, 158, 158A, 158B, 158C, 158D, 158E, 158F, 158G, 159, 159A, 159B, 159C, 159D, 159E, 159F, 159G, 159H, 159J, 160, 160A, 160B, 160C, 160D, 160E, 160F, 160G, 162, 180, 189, 190, 196, 198
BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO  1, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 12, 12A, 13, 13A, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19C, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 33, 33A, 33B, 33C, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 45A, 47, 49, 51, 57, 57A, 60
BÓR  3, 4, 6, 8, 10, 12, 14
BROWARNIANA  1, 3, 4, 8, 9, 21, 23, 23A, 23B, 23C, 25
DANUSI JURANDÓWNY  4, 9, 10, 11, 12, 13, 14A, 15, 16, 17, 18, 18A, 19A, 20, 21, 22, 22A, 22B, 23, 24, 24A, 25, 27, 27A, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33A, 33B, 34, 35, 36, 37, 37A, 39, 42, 44, 47
DZIEWIARZY  2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 9A, 9B, 11, 12G, 12J, 14, 16, 16A
GRODZISKO  1, 2, 3, 4, 4A, 5A, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 11B, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 34, 36, 39, 42, 43, 44, 47, 47A, 49, 53, 55
HELIGUNDY  3, 4, 4D, 4E, 4F, 4G, 5, 6, 6A, 7, 7C, 7D, 7E, 7F, 9B, 10, 10A, 11, 11B, 12, 12A, 12B, 12D, 13, 13B, 14, 15, 19, 21, 23, 25, 25A, 27, 27B, 27D, 29, 31, 35C, 37, 45
JANASÓWKA  17, 21
JURANDA ZE SPYCHOWA  1, 1A, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 14A, 20, 27, 29
KOZIENICKA  70B, 70C, 70D, 70E, 70EA, 70EB, 70EC, 70G, 70H, 70J, 70K, 70L, 70M, 70N, 70NA, 70NB, 70NC, 70P, 70PA, 70PB, 70PC, 70PD, 70PE, 70PF, 70PG, 70PH, 70PJ, 70R, 70RA, 70RB, 70S, 70SA, 70SB, 70SC, 70SD, 70SE, 70SF, 70SG, 70SH, 70SJ, 70SK, 76, 76A, 76B, 78, 78A, 78B, 105A, 107, 109A, 109B
LUTEGO TURA  3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 23
MAĆKA Z BOGDAŃCA  4A, 5, 5A, 6, 7, 7A, 7B, 7D, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 17A, 19A, 21, 23, 23A, 25, 25A, 27, 27A, 27B, 29, 29A, 29B
NAD CZERNĄ  1, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 11A, 13, 15, 15A, 17, 19, 25, 25C, 25E, 25F, 31, 31B, 41, 51
OBRONY TYŃCA  2, 3, 3A, 4, 5, 6, 6A, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 22A, 23, 24, 24A, 24B, 25, 26, 29, 30, 31, 31A, 32, 34, 36, 36A, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 49A, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 59, 59A, 59C, 60, 61, 62, 62A, 63, 64, 65, 66, 66A, 67, 68, 68A, 69, 69A, 69B, 70, 70A, 71, 72, 74, 75, 77, 77A, 78, 79, 81, 81A, 83, 85, 87
PODGÓRKI TYNIECKIE  43, 60, 62, 62C, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 74A, 74B, 74C, 76, 76A, 78, 80, 80A, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 88A, 90A, 90B, 90C, 90D, 90F, 91, 92, 93, 93A, 93D, 93E, 93F, 93G, 93I, 94, 94A, 94B, 94C, 94D, 94E, 95, 96, 97, 97A, 98, 98A, 98B, 98C, 98D, 98E, 98F, 98K, 99, 100, 100A, 101, 102, 102B, 103, 105, 105A, 106, 106A, 106B, 108, 109, 110, 112, 112A, 112B, 112C, 113, 113A, 113B, 115, 116, 116A, 116B, 118, 120
PROMOWA  4, 8, 10, 22
SKOŁCZANKA  2, 4, 5, 7, 10, 12, 14, 14A, 14B, 18, 18A, 24, 26, 28
STĘPICE  3, 3B, 4, 5, 16, 17, 17A, 19, 20, 21, 21A, 23, 25, 27, 30, 31, 31B, 33, 35, 35A, 35B, 35C, 35D, 35E, 37, 45
ŚWIĘTOJAŃSKA  2, 4, 6, 8, 8A, 8B, 8C, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22
SZCZYGIELSKIEGO  3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15
TOPORCZYKÓW  3, 4, 4A, 5, 6, 7, 7A, 8, 8A, 11, 19, 21, 23, 25, 27, 29
WALGIERZA WDAŁEGO  2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 9B, 10, 11, 11A, 12, 13, 13B, 13C, 13D, 13H, 13J, 13K, 13L, 13M, 13N, 13P, 14, 15, 15A, 15B, 16, 17, 18, 19, 20, 20A, 22, 24, 26, 27, 28, 28A, 30, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 44A, 46, 48, 48A, 49B, 50, 54, 56, 58, 60
WIELOGÓRSKA  16, 20, 22, 28, 30, 38, 40, 44, 48, 50A, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 63A, 63B, 63C, 63D, 63E, 63F, 63G, 63H, 63J, 63K, 63L, 63M, 63N, 63P, 63R, 63S, 63T, 64, 64A, 65, 66, 66A, 67, 68, 69, 69A, 70, 72D, 72E, 72F, 72G, 72H, 72J, 77, 78C, 78D, 80, 81, 109, 115, 119, 119A, 119B, 119C, 119D, 119E, 121, 123, 123C, 125, 125A, 127
ZAGÓRZE  1, 1A, 1C, 3, 5, 7, 7A, 7B, 9, 9A, 11, 11A, 11B, 11C, 13, 13A, 13C, 15, 17, 21, 23
ZAKLEŚNIE  2, 5, 5A, 9, 9A, 10, 12, 12A, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 26

 

  1. PIOTR ZARASKA
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Radny

600 232 307

Ostatni poniedziałek miesiąca od 17:30 do 18:30 w Szkole Podstawowej nr 53 przy ul. Skośnej 8


Okręg 7

ULICE:

BIESIADNA  4, 6, 8
BURGUNDZKA  1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47
DOKTORA BABIŃSKIEGO  2, 4, 10, 12, 14, 16
GWIEŹDZISTA  7, 7A, 9, 12
KOBIERZYŃSKA  194, 196, 196B, 196C, 198, 198A, 200, 201, 202, 203, 203A, 203B, 204, 205, 206, 206A, 207, 207A, 208, 209, 209A, 210, 211, 211A, 211B, 212, 212A, 213, 214, 215, 218A, 218B, 218C, 218D, 219, 219A, 219B, 220, 221, 221B, 223, 225, 227
KOSZARÓWKA  1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37
KRUMŁOWSKIEGO  1, 3, 4, 5, 6, 8
KWIECISTA  1, 2, 3, 4, 6, 8, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 8G, 8H, 8I, 8J, 8K, 8L, 8Ł, 8M, 8N, 8P, 8R, 9, 10, 11, 11A, 13, 15, 16A, 16B, 16C, 17, 17A, 18, 19, 21, 21B, 23, 23A, 25, 28, 29, 30, 31, 32
MACIERZANKI  2A, 9, 10, 10A, 10C, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16A, 16B, 18, 18A, 20
NORMANDZKA  2, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44
OBOZOWA  2, 3, 3A, 4A, 4B, 6, 8, 10, 12, 13, 13A, 13B, 13C, 13D, 13E, 13F, 14, 15, 15B, 16, 16A, 16B, 18, 18A, 18B, 18C, 19, 20, 20A, 21B, 21C, 21D, 21E, 21F, 21G, 22, 22A, 24, 24A, 24B, 24C, 28, 30, 30A, 31, 31A, 33, 36, 36C, 38, 38A, 38B, 38C, 40, 40A, 41, 41A, 42, 42A, 42B, 43A, 44, 44A, 44B, 44C, 45, 45A, 45B, 45C, 45D, 45E, 45F, 46, 46A, 46B, 48, 48A, 48B, 50A, 50B, 52, 52A, 53, 55, 55A, 57, 58, 58A, 58B, 59, 60, 62, 62A, 62B, 62C, 62D, 63, 64, 66, 66A, 68, 70, 74, 76, 78A, 78B
SKOŚNA  8, 10, 10A, 10B, 12, 12A, 14, 16, 16A, 18, 20, 20A, 23, 23A, 23C, 25, 25A, 27, 27A, 29, 33, 37, 37A, 37B, 39, 39B, 41, 43A, 45, 47, 47A, 47B
WANDEJSKA  1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21
ZAMIEJSKA  1, 2, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 16A, 17, 18, 20, 21, 21A, 21B, 21C, 22, 23
ZAWIŁA  53, 55A, 55B, 55C, 57, 57A, 57B, 57C, 57D, 57E, 57F, 57G, 57H, 57J, 57K, 59B, 61, 61A, 61B, 61C, 63, 65, 65C, 65D, 65E, 65F, 65G, 65K, 65L, 67, 69, 71

 

  1. ALEKSANDER ZIĘBA
  2. Dyżur
  3. Komisje
  4. Okręg Wyborczy

Radny

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wtorek od 12.00 do 16.00 na fanpage: https://www.facebook.com/RadnyZieba/


Okręg 17

ULICE:

BIAŁA DROGA  3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 16
CZARODZIEJSKA  1, 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 2F, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 8B, 9, 10, 10A, 11, 11A, 11B, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20
CZECHOSŁOWACKA  1, 2, 2A, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14
DĘBNICKA  1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15
GENERAŁA ZIELIŃSKIEGO  3, 7, 11, 22, 24
JAWOROWA  3, 4, 4B, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33A, 35, 37
KSIĘDZA PAWLICKIEGO  1, 2, 2A, 2B, 2C, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18A, 20, 22, 24
ŁOSIÓWKA  1, 3, 5, 7, 9, 11, 13
MONTE CASSINO  31
NOWACZYŃSKIEGO  1, 2, 4, 6
OBROŃCÓW POCZTY GDAŃSKIEJ  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14
PATYNÓW  2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26
PIETRUSIŃSKIEGO  3, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 9, 10, 10A, 10B, 10D, 10E, 10F, 10G, 10H, 12, 14
PRASKA  1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 7A, 8, 8A, 9, 9A, 9B, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, 15, 16, 16A, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 28A, 30A, 30B, 30C, 30D, 30E, 30F, 32A, 32B, 32C, 32E, 34A, 34B, 34C, 34D, 36, 38, 40, 42, 42A, 44, 44A, 44B, 46, 47, 49C, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67
SZWEDZKA  3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15A, 17, 19, 19A, 21, 23, 25
TYNIECKA  10B, 11, 12, 13, 13A, 14, 16, 18, 24, 29, 30, 32, 33, 33A, 34, 35, 39, 43, 43A, 43B
ZAGONÓW  1, 3, 5, 7, 10, 13, 15, 17
ZIELNA  20A, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56A, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 84A, 84B, 85, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 99, 101, 103, 105

Dyżury

 

RAFAŁ TORBA
Przewodniczący Rady i Zarządu

Każdy poniedziałek

18:00 – 19:00

 


BARTOSZ PASZKOWSKI
Zastępca Przewodniczącego Rady i Zarządu

Każdy trzeci poniedziałek miesiąca

18:00 – 19:00

  


PIOTR RUSOCKI
Członek Zarządu

Każdy drugi poniedziałek miesiąca

18:00 – 19:00

 


ŁUKASZ BALON
Członek Zarządu

Każdy drugi poniedziałek miesiąca

18:00 – 19:00

 


ARKADIUSZ PUSZKARZ
Członek Zarządu

Każdy pierwszy poniedziałek miesiąca

18:00 – 19:00

 

 

 

 

 

Początek strony